Footbridge over the busy street (12:26)

- Busy street sound (12:26)
- Nagranie HD surround!
- Jakość 24bit / 96 kHz Wav
- Formaty stereo i surround
- Dźwięki tramwaji, samochodów,
rozmowy ludzi, trąbienie, pośpiech

Nagranie zostało zrealizowane na kładce dla pieszych nad dwujezdniową drogą nieopodal dużego skrzyżowania. Słychać duże natężenie ruchu i pośpiech w godzinach popołudniowych...

Busy Street 3D Surround Sound Efekt, Format Wav w jakości HD

20,00 £
Format: 24-bitowy / 96 kHz binauralny plik wav
Ilość

 

Nagranie zostało zrealizowane na kładce dla pieszych nad dwujezdniową drogą nieopodal dużego skrzyżowania. Słychać duże natężenie ruchu i pośpiech w godzinach popołudniowych. Atmosfera jest nieco nerwowa, kierowcy na siebie trąbią, słychać także hamowanie z piskiem opon. Wszyscy gdzieś się spieszą, jest sporo ruchu.


W nagraniu:

00:13-00:15 - klakson samochodu
01:57-02:03 - warczący samochód
02:22-02:47 - rozmowa przechodniów
02:30-03:15 - postój pojazdów
02:52-03:12 - wbiegająca po schodach osoba
03:42-03:43 - klakson #2
04:07-04:10 - hamowanie z piskiem
04:21-04:25 - trąbiący na siebie kierowcy
04:38-04:42 - trąbiący na siebie kierowcy #2
05:12-05:18 - tramwaj gdzieś w oddali
06:36-06:46 - trąbiące samochody
08:06-08:16 - syczenie pojazdu
09:25-09:26 - klakson #3
10:00-10:02 - klaksony
10:24-10:35 - kilka trąbiących samochodów
11:46-12:03 - tramwaj gdzieś dalej

 

Czas nagrania: 12:26

LS133_22

Specyficzne kody

ean13
6133440
upc
000005133440

Bezpieczne płatności

ssl secured

Rodzaje

Surround

Pobierz zawartość

  • Footbridge over the busy street [binaural] - 425.35MB

Umowa licencyjna

Umowa licencyjna

Tagi

street sounds, street surround sound, street 3d sound, street sound efekt