Bus Station 1 (9:06)

- Dworzec autobusowy (9:06)
- Nagranie HD surround!
- Jakość 24bit / 96 kHz Wav
- Formaty stereo i surround
- Dźwięki autobusów, pasażerowie,
spiker, warkot silnika, tło miasta

Dworzec autobusowy przy średnim natężeniu ruchu. Część nagrania to przejeżdżające bliżej lub dalej autobusy, a część to tło dźwiękowe dworca i odległej ulicy. Słychać detale poruszających...

Bus Station 3D Surround Sound Efekt, Format Wav w jakości HD

20,00 £
Format: 24-bitowy / 96 kHz binauralny plik wav
Ilość

 

Dworzec autobusowy przy średnim natężeniu ruchu. Część nagrania to przejeżdżające bliżej lub dalej autobusy, a część to tło dźwiękowe dworca i odległej ulicy. Słychać detale poruszających się ludzi, rozmyte w tle rozmowy pasażerów, kroki, szelesty i oczywiście wszelkie dźwięki związane z autobusami.


W nagraniu:

00:13-01:00 - przyjeżdżające i odjezdzające autobusy
00:31-00:37 - spikerka zapowiada przyjazd autobusu
01:18-01:34 - rozmowy pasażerów
01:34-02:05 - spikerka podaje informacje o rozkładzie jazdy
01:50-02:00 - szelest przechodzącej osoby
02:19-05:00 - ambient dworca, rozmowy pasażerów, kroki, szelest ubrań
03:24-03:55 - samochody na odległej ulicy
04:55-05:15 - ruch na odległej ulicy
04:56-05:20 - wózek na kółkach
05:20-06:02 - background sounds
06:02-09:00 - przyjazd autobusu, postój i odjazd
07:30-07:40 - przejazd autobusu na drugim planie
08:30-08:55 - autobus przejeżdżający blisko

Czas nagrania: 9:06

LS125_22

Specyficzne kody

ean13
125420
upc
000010125420

Bezpieczne płatności

ssl secured

Rodzaje

Surround

Pobierz zawartość

  • Bus station 1 [binaural] - 284.30MB

Umowa licencyjna

Umowa licencyjna

Tagi

bus station sounds, bus sound, bus sounds, station announcer voice, engine sound, passengers sounds, city background sound, dźwięk autobusu, dźwięk dworca autobusowego