Bus station 2 (6:11)

- Dworzec autobusowy (6:11)
- Nagranie HD surround!
- Jakość 24bit / 96 kHz Wav
- Formaty stereo i surround
- Dźwięki autobusów, ludzie, piski,
warkot silnika, otwierania drzwi

Wzmożony ruch na dworcu autobusowym. Wokoło słychać autobusy, pasażerów, kroki, rozmowy i inne dźwięki przestrzeni dworcowej. Rozmowy pasażerów z reguły zlewają się w tle...

Bus Station Sound Efekt, Surround Wav w jakości HD

22,00 £
Format: 24-bitowy / 96 kHz binauralny plik wav
Ilość

 

Wzmożony ruch na dworcu autobusowym. Wokoło słychać autobusy, pasażerów, kroki, rozmowy i inne dźwięki przestrzeni dworcowej. Rozmowy pasażerów z reguły zlewają się w tle. Autobusy przyjeżdżają, odjeżdzają i przejeżdżają w różnej odległości od miejsca nagrywania. Czasami w tle słychać ruch miejski z odległych ulic.


W nagraniu:

00:00-00:14 - kroki
00:46-01:15 - przejazd autobusu
01:33-01:55 - kroki w różnym tempie
01:40-01:55 - przyjazd autobusu, pisk hamulców, warczenie silnika
01:55-02:00 - drzwi autobusu
02:00-04:15 - warkot autobusu podczas postoju
03:00-03:25 - rozmowa kobiety i kroki
03:35-04:30 - rozmowa pasażerów
04:03-04:08 - zamknięcie drzwi autobosu
04:08-04:30 - rozmowy pasażerów
04:12-04:25 - odjazd autobusu
04:20-04:42 - przyjazd autobusu blisko, syczenie i inne dźwięki
05:07-05:30 - przejazd autobusu gdzieś w oddali
05:29-06:11 - dźwięki miasta w tle

Czas nagrania: 6:11

LS126_22

Specyficzne kody

ean13
7126424
upc
000001126424

Bezpieczne płatności

ssl secured

Rodzaje

Surround

Pobierz zawartość

  • Bus station 2 [binaural] - 200.53MB

Umowa licencyjna

Umowa licencyjna

Tagi

bus station sounds, bus sound, bus sounds, bus surround sound, bus 3d sound, bus station sound efekt